pl en es de
zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
 


Skype

+48 875683286
e-mail

 

RSS
Gościniec Drumlin

Drumlińska Kawiarnia w Suwalskim Parku Krajobrazowym


 

imprezy w kawiarni

W okresie wakacji w kawiarni "Pod czaplami" organizowane są imprezy muzyczne - koncerty gitarowe w technice fingerstyle - dla gości naszego pensjonatu gratis a dla chętnych spoza Drumlina odpłatnie po wcześniejszej rezerwacji.

Możliwe jest również wynajęcie sali na wieczorną prywatkę z dobrą muzyką mechaniczną i propozycją kulinarną.

Wieczorne imprezy Rezerwacje na tel. (87) 568 32 86

 

Organizujemy również w kawiarni "Pod czaplami"  wieczory biesiadne przy piwach litewskich. Jest to niepowtarzalna okazja poznania historii browarnictwa na  Litwie. Okazja do degustacji piw z najlepszego  oraz najstarszego browaru.

Do piwa serwujemy litewskie dodatki i nasze propozycje. Więcej o rodzajach i gatunkach piw przeczytasz tu >>

Nie tylko litewskie piwa Kontakt tel.: (87) 568 32 86

 

W kawiarni "Pod czaplami"  króluje muzyka lat 70 - 90. Taka w moich klimatach  tu zaprezentowana oraz każda dobra, na którą zabrakło miejsca w prezentacji.

Przeważnie z póżniejszych lat, choć również ta starsza  z solistami. Tylko od Was zależy w jakich klimatach muzycznych spędzicie wieczór

Muzyczne klimaty Kontakt tel.: (87) 568 32 86

  

Wszystko to co związane jest z muzyką, a nie zmieściło się z różnych powodów w innych zakładkach, znajdziecie w arykułach i wywiadach przeprowadzanych podczas degustacji litewskich piw.

Rozmowy przy świecach mniej lub bardziej profesjonalne - nie zawsze konwencjonalne - czasami prowokacyjne, ośmieszające niski poziom kultury muzycznej.

Artykuły i wywiady Zachęcam do lektury >>

 

Strona główna
WWW.Augustyn